زیباسازی ورودی شهرها و روستاها در ایام نوروز

زیباسازی ورودی شهرها و روستاها در ایام نوروز / شرکت دیوار سبز

طبق دستور رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، ورودی شهرها و روستاها در ایام نوروز ساماندهی و زیباسازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی دیوار سبز وی‌آی‌پی به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در نامه‌ای خطاب به مدیران کل میراث فرهنگی استان ها دستور داد تا با همکاری سازمان همیاری شهرداری، اقدام به ساماندهی و زیبا سازی ورودی شهرها و روستاها کنند.

در نامه ولی تیموری، معاون گردشگری کشور خطاب به مدیران کل میراث فرهنگی استانها به عنوان دبیران ستاد خدمات سفر در هر استان آمده است: همان گونه که آگاهی دارید، در ایام تعطیلات نوروزی، شاهد حجم گسترده مسافرتهای داخلی و بین المللی به تمام نقاط کشور هستیم و یکی از مهمترین عوامل موثر بر فرآیند سفر، تاثیر ورودی‌های مسیر و مقاصد است.

معمولا شهرها را بر حسب ورودی‌های آنها قضاوت می‌کنند و هر اندازه مجموعه دستگاههای خدمت رسان خواسته باشند تسهیلات مناسب برای مهمانان فراهم کنند اما به ساماندهی و زیباسازی ورودی‌ها توجه نشود آن زحمات و خدمات بی نتیجه و کم اثر می‌کند.

بدین لحاظ مقتضی است از طریق ستاد اجرایی خدمات سفر استان و ضمن همکاری و مشارکت کامل با سازمانهای همیاری شهرداری، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و دیگر نهادهای مرتبط و موثر نسبت به ساماندهی و زیباسازی ورودی شهرها و روستاها اقدامات لازم را به عمل آوردید و نتیجه اقدامات را در قالب عکس و فیلم به دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر اعلام کنید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *