دیوار سبز گلدانی اسکاله (3)

دیوار سبز گلدانی اسکاله / شرکت دیوار سبز

یکی از پر طرفدارترین روش های زیبا سازی در فضاهای عمومی و خصوصی، طراحی انواع مختلف فضای سبز می باشد. یکی از مشکل سازترین مسائل در این زمینه، کمبود فضای مناسب برای طراحی است که هایپرمارکت گرین کارا برای رفع این مشکل راهکار مفید، آسان و بسیار زیبایی را در مجموعه خدمات خود ارائه می دهد. دیوار گلدانی اسکاله یکی از انواع دیوار سبز می باشد. این محصول تولید شده در کشور استرالیا یکی از زیبا ترین و در دسترس ترین دیوارسبز های موجود و ساخته شده می باشد، به گونه ای که مزایای بسیار زیادی نسبت به دیوارسبز های موجود در بازار دارد. با به وجود آمدن این روش اجرایی، قیمت دیوار سبز گلدانی بسیار مقرون به صرفه پیش بینی شده است. در دیوار سبز گلدانی اسکاله از انواع گیاهان دیوار سبز می توان استفاده کرد مانند: پوتوس، دراسینا، استفانوتیس یا یاسمن و کروتون.

از جمله مزایای این مدل دیوار سبز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1.  قابلیت جابجایی پس از نصب زمانی که در یک فضا دیوار سبز گلدانی نصب شده باشد و پس از مدتی نیاز به تنوع و تغییرات باشد شما می توانید به راحتی جای گلدان ها را تعویض و طرح جدید ایجاد کنید و یا گلدان ها را به مکان دیگری انتقال دهید.
 2. آفَت زدایی سریع هنگامی که تشخیص دهید یک گلدان دچار آفَت شده است می توانید به راحتی و خیلی سریع آن را از سایر گلدان ها جدا کرده و برای جلوگیری از انتقال آفَت آن را در مکان دیگری نگهداری کنید تا زمانی که آفَت آن کاملا از بین برود.
 3. وزن سبُک و آبیاری سریع آبیاری در این سیستم از طریق روش آبیاری سنتی و یا آبیاری قطره ای هوشمند صورت می گیرد. وزن سبک گلدانها و نحوه چیدمان آن به گونه ای می باشد که فشار زیادی به دیواره وارد نمی کند و چیدمان به گونه ای صورت می گیرد که آب اضافه گلدان بالایی به صوردت اتوماتیک به گلدان پایینی منتقل می گردد و آبیاری به سادگی صورت می گیرد.
 4. امکان نصب به سه روش مختلف این دیوارها به سه روش قابلیت نصب دارند:
  1.  در این روش از پایه های پلاستیکی به عنوان نگهدارنده گلدان استفاده می شود.
  2.  در این روش پایه نگهدارندۀ پلاستیکی حذف و به جای آن کابل های فولادی از دو طرف دیوار کشیده می شود.
  3. در روش سوم یک ورق چوبی و یا فلزی پانچ (سوراخ) شده و گلدان ها را بر روی آن قرار می دهیم. روش توصیه شده روش اول می باشد.
 5. قابلیت نگهداری آب گلدان های اسکاله داری زائده هایی در قسمت کف هستند که قابلیت نگهداری آب برای مدتی را فراهم می کند، علاوه بر آن در این گلدان ها محلی برای عبور لوله های آبیاری نیز تعبیه شده است. روش اجرای دیوار سبز گلدانی در آپارات ما به اشتراک گذاشته شده است، شما می توانید جهت اطلاع از روش نصب دیوار سبز به لینک زیر مراجعه بفرمایید.
برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *