• سعادت آباد، خیابان سرو غربی، پلاک 18
  • ۰۹۱۲-۴۹۴۹۲۳۹

شرکت فنی و مهندسی دیوار سبز

شرکت دیوار سبز

بام سبز - روف گاردن
بام سبز
محوطه سازی
دیوار سبز
تراس سبز
لابی سبز
خانه سبز

دیوار سبز با هدف آگاهی و ایجاد زندگی زیباتر به وسیله المان های سبز دکوراسیون در محیط کار و زندگی شما در کنار شما می باشد، ما فضای سبز هر کجا که باشید کنار شما خواهیم آورد و برای دستیابی به این هدف سال ها تجربه اندوخته ایم، از جمله محصولات ما انواع دیوار سبز طبیعی و مصنوعی، پالوداریم، روف گاردن، تراس سبز، لابی سبز، طراحی و اجرای لنداسکیپ و محوطه سازی برای باغ و ویلا و اصلاح فضای سبز شما می باشد، شما همواره می توانید در هر زمان با ما مشورت نمایید. همین حالا با ما در تماس باشید!

گرین وال - دیوار سبز

اگر شما هم دارای باغ، ویلا و محیط سبز در پیرامون خود هستید همین حالا می توانید با طراحی یک محوطه سازی و اجرای تخصصی آن فضای سبز خود را کاملا منحصر به فرد و زیبا نمایید، ما در تمام فرآیند کار در کنار شما می باشیم، با ما تماس بگیرید.

شرکت فنی و مهندسی دیوار سبز

فضای سبز

 آنچه برای شما انجام می دهیم : طراحی روف گاردن متناسب با فضا 

آنچه برای شما انجام می دهیم : طراحی روف گاردن متناسب با فضا

{ “@context”: “https://schema.org/”, “@type”: “WebSite”, “name”: “divarsabz”, “url”: “https://divarsabz.com”, “potentialAction”: { “@type”: “SearchAction”, “target”: “https://divarsabz.com/{search_term_string}/”, “query-input”: “required name=search_term_string” } }

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “Organization”, “name”: “divarsabz”, “url”: “https://divarsabz.com/”, “logo”: “https://divarsabz.com/wp-content/uploads/2021/11/logo.png”, “sameAs”: [ “https://instagram.com/divarsabz?igshid=YmMyMTA2M2Y=”, “https://divarsabz.com/”, “divarsabz9@gmail.com” ] }

مبتکرتجهیزات بام سبز (روف گاردن)، دیوار سبز، تراس سبز و مبلمان فضای سبز . با بیش از چندین سال تجربه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای فضای سبز عمودی، بام سبز (روف گاردن)، تراس و دیوار سبز. خدمات مشاوره، طراحی، تولید و اجرای روف گاردن، بام سبز، تراس سبز، دیوار سبز. استفاده از انواع فلاورباکس و تجهیزات ساخت ایتالیا. طراحی به صورت پرتابل مدولار و مقاوم در برابر عوامل محیطی.

سبد خرید