[vc_row css=”.vc_custom_1563179106208{padding-top: 90px !important;padding-bottom: 90px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”105″ img_size=”full” style=”vc_box_rounded” el_class=”img-rounded”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]دیوار سبز برای بسیاری از مردم یادآور حیاط قدیمی خانه مادربزرگ ها و پدربزرگ هاست که با برگ ها و شاخه های درخت مو یا گل های یاس پر شده بود. این روزها اما مفهوم خانه خلاصه می شود در دیوارهایی که دورتادورمان را گرفته اند، بی سبزی چشم نوازی. در کنار این تصویر، آلودگی هوا را هم مجسم کنید که گلو و ریه و اعصابمان را هر روز درگیر می کند و گیاهی دور و برمان نیست که این آلودگی را در خود هضم کند. چاره اما چیست؟ آیا می توان طبیعت فراموش شده را به خانه آورد؟ باید گفت خوشبختانه بله.

این روزها با استفاده از اصول مهندسی ساخت و دانش شناخت گیاهان می شود دیوارهای آپارتمان و خانه را سبز کرد. اما چطور؟

دیوار سبز Green wall یا نمای سبز، فضای سبزی است که به صورت عمودی و مستقل و یا بر روی یک دیوار شکل می گیرد. این دیوار ها که با پوشش گیاهی پوشیده شده اند، علاوه بر اینکه زیبایی را به چشم ها هدیه می دهند و با جذب دی اکسید کربن، کیفیت هوا را افزایش می دهند، فایده های دیگری هم دارند. این دیوارها، قیمت و ارزش افزوده واحدهای مسکونی را بالا می برند، سرانه فضای سبز شهری و فضای سبز خانه را افزایش می دهند. جزیی از اصول توسعه پایدارند، دمای فضاهای داخلی خانه را در فصل گرم کم می کنند و در ایجاد الگوی مهندسی مناسب در راستای توسعه فضای سبز عمودی در کشور موثرند. در این دیوارها از گیاهان به عنوان عنصر سازنده محیط استفاده می شود که در نقاط پر جمعیت بر محیط زیست اثر مناسب دارد.

پس با ایجاد این فضا در منزل، می توانیم خانواده خود را در معرض هوای سالم تر  در کنار جلوه های زیبای طبیعت قرار دهیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row archi_parallax2=”yes” css=”.vc_custom_1563179277512{padding-top: 90px !important;padding-bottom: 90px !important;background-image: url(https://divarsabz.com/wp-content/uploads/2019/07/bg-1-1.jpg?id=64) !important;}”][vc_column offset=”vc_col-lg-6″][ot_faqs title=”هدف شرکت”]ما فکر میکنیم که دیوار سبز و بام سبز از نیازهای امروز هست و تمام تلاشمون رو برای گسترش این محصول در بازار خواهیم کرد.[/ot_faqs][ot_faqs title=”تاریخچه شرکت”]Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.[/ot_faqs][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1563179653199{padding-top: 90px !important;padding-bottom: 90px !important;}”][vc_column][testslide visible=”2″ number=”-1″ slidespeed=”200″ paginationspeed=”800″ rewindspeed=”1000″][/vc_column][/vc_row]